ekokom elektrowin asekol

Vojta Bernatský třídí


bernatskyDalší osobností, která se nebála zapojit se do nového dílu našeho seriálu Celebrity třídí!!!, je oblíbený sportovní komentátor Vojta Bernatský. Na otázku Co nejvíce třídí a na jakou snovou věc by svůj tříděný odpad recykloval odpověděl bez váhání. 

Více...


Tomáš Klus třídíklus_tomasTomáš Klus se pomalu ale jistě zařadil mezi nejoblíbenější české zpěváky. Na jednom z letních hudebních festivalů jsme tohoto talentovaného třineckého mladíka vyzpovídali, jak to má doma s tříděním odpadů.
 

Více...


Petr Fiala třídífialapetrKapela Mňága a Žďorp vydala při přiležitosti oslav 25. výročí desku, na které recyklovala společně s dalšími kapelami své největší hity. Proto nás zajímalo, jak to má s tříděním odpadů Petr Fiala - frontman kapely, která umí v Česku nejlépe recyklovat. 

Více...


Dan Bárta třídíbartaV Moravskoslezském kraji letos několikrát koncertoval Dan Bárta. Po jednom jeho vystoupení jsme jej vyzpovídali na téma třídění odpadů. A dlužno dodat, že jsme byli obrovsky překvapeni, jak to má doma s tříděním odpadů.

Více...


Vypsaná fiXa třídí!mardiJe tady duben, pomalu se blíží jaro a s ním sezona hudebních akcí pod širým nebem. Právě proto jsme se tentokrát vydali do Pardubic za Michalem Maredou (Márdi) - zpěvákem a frontmanem jedné z nejoblíbenějších českých festivalových kapel Vypsané fiXy. 

Více...


Vladimír Skórka třídí!vladimirBřeznový díl našeho seriálu Celebrity třídí!!! si vzal na paškál moderátora pořadu České televize Sabotáž Vladimíra Skórku. Tentokrát bez svého moderátorského dvojčete Tobiho popsal, jak to je s tříděním odpadu u něj doma. 

Více...


Divokej Bill třídíblaha1Náš seriál Osobnosti třídí!!! pokračuje také v novém roce 2012. Na přelomu starého a nového roku jsme se na pivu sešli se zpěvákem kapely Divokej Bill Vaškem Bláhou. A je vidět, že odpověď na otázku Co nejvíce třídí a na jakou snovou věc by svůj tříděný odpad recykloval byla pivem ovlivněna.

Více...


Věra Špinarová třídí


vera_spinarovaNa stránkách Třídíme!!! se každý měsíc ptáme známých osobností na to, jak doma třídí odpad. V říjnu nám na otázku Co nejvíce třídí a na jakou snovou věc by svůj tříděný odpad recyklovala odpověděla ostravská zpěvačka Věrka Špinarová. 

Více...


TOPlist