ekokom elektrowin asekol

19.9.2014 Učíte na škole EVVO? Přihlašte se na seminář o odpadech.


Image_plasty

OSTRAVA - S velkým ohlasem pedagogů základních a středních škol se každoročně setkávají specializované semináře o odpadech, které pořádá EKO-KOM, a.s. Především vyučující EVVO oceňují nové poznatky v oblasti odpadového hospodářství, ale také praktické pomůcky pro výuku. K těm patří nově například recyklační kufřík. Znovu po roce se semináře uskuteční také v Moravskoslezském kraji.


Semináře letos na podzim v Moravskoslezském kraji proběhnou díky velkému zájmu v roce 2013 hned dvakrát, v Ostravě a Opavě. Během dopolední teoretické části získají účastníci vzdělávací materiály a praktické pomůcky k výuce. Asi největším hitem je recyklační kufřík, který na ukázkách recyklátů představuje druhotné zpracování plastů, papíru, skla, kovů a nápojového kartónu. Po teoretické části se učitelé vydají na praktickou exkurzi do provozu třídící linky. Tam na vlastní oči uvidí a na vlastní nosy ucítí zpracování tříděného odpadu z měst a obcí Moravskoslezského kraje.

Seminář v Opavě se uskuteční v Obecním domě na Ostrožné ulici a na třídíci lince svozové společnosti Technické služby Opava ve středu 1. října 2014. K účasti je nutné vyplnit a zaslat přihlášku, kterou zájemci z řad pedagogů základních a středních škol obdrží na základě žádosti na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přihlášení je možné do pátku 26. září 2014.

Seminář ve Ostravě proběhne 3. října 2014 v zasedací místnosti zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Na exkurzi se učitelé přesunou do provozu společnosti ECOPAK v Ostravě. Kapacita semináře však již byla naplněna a přihlášení není možné.

ÚČAST NA SEMINÁŘÍCH JE BEZPLATNÁ, ÚČASTNÍCI OBDRŽÍ ZDARMA OBČERSTVENÍ A OSVĚDČENÍ O ABSOLVOVÁNÍ VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU, KTERÝ JE AKREDITOVÁN MŠMT.  ZPĚT NA HOME | ZPĚT NA KATEGORII
TOPlist