ekokom elektrowin asekol

1.7.2014 Třiďte odpady v ZOO a vyhrajte v soutěži


zoo_image_article

OSTRAVA - V letošním roce se počet míst, kde lze v ostravské zoologické zahradě třídit odpady, rozšířil na rovných deset. Při té příležitosti se rozhodla společnost EKO-KOM vyhlásit soutěž, která má motivovat návštěvníky zoo k třídění plastů, papíru, nápojových kartónů a kovů.


V ZOO Ostrava můžete při toulkách mezi zvířátky třídit odpady na rovných desti sběrných místech a dozvědět se přitom spoustu zajímavostí o třídění a recyklaci. Letos o prázdninách můžete navíc vyhrát tablet, chytrý telefon nebo neomezený vstup do ZOO! Stačí si vyzvednout soutěžní kupón na začátku recyklační stezky u vstupu do ZOO, odpovědět na tři soutěžní otázky a odevzdat soutěžní kupón z tohoto letáku při odchodu ze ZOO na vrátnici. Odpovědi na soutěžní otázky najdete na informačních panelech recyklační stezky nebo přímo na novém interaktivním plánku ZOO Ostrava.

Vyplněný soutěžní kupón odevzdáte při odchodu ze ZOO na vrátnici. Pokud budou odpovědi na otázky správné, získáte ihned pěkný dárek z recyklovaného materiálu. Navíc se zapojíte do slosování o tři krásné ceny: značkový tablet, chytrý telefon a neomezený vstup do ZOO Ostrava na jeden rok pro 2 osoby. Soutěž probíhá od 1. června do 31. srpna 2014.

banner_zoo

 


  ZPĚT NA HOME | ZPĚT NA KATEGORII
TOPlist