ekokom elektrowin asekol

19.3.2012 Známé osobnosti třídí odpad.Přidejte se!samosebouPRAHA - Co spojuje herečku Aňu Geislerovou, nezávislého umělce a rappera Vladimíra 518 a režisérku Helenu Třeštíkovou? Společně s dalšími profesionály ve svém oboru podpořili iniciativu "Samosebou třídím odpad!". Skupina známých osobností patří mezi 2/3 obyvatel, kteří v České republice třídí odpad.  Nyní se ke třídění odpadů hlásí i veřejně prostřednictvím webové stránky samosebou.cz, kam se k této iniciativě může připojit každý.


Mezi známými osobnosti jsou špičky ve svém oboru, například oblast módy zastupuje návrhářka Beata Rajská, ke třídění se hrdě hlásí Aňa Geislerová, Jiří Langmajer nebo Kryštof Hádek, hudební scénu zastupuje zpěvačka Tonya Graves z kapely Monkey Business nebo uznávaný rapper Vladimír 518. Iniciativu podporují nejenom osobnosti z oblasti umění. Další zajímavou osobností je mladá vědkyně, studentka Masarykovy univerzity v Brně, vítězka ceny Genus společnosti EKO-KOM Hana Sedláčková. Jaký mají známé tváře přístup ke třídění odpadů, se dozvíte na webu www.samosebou.cz.

Stát se třídičem a přidat svou fotografii do "GALERIE TŘÍDIČŮ" může nyní každý. Na www.samosebou.cz, či na Facebookových stránkách Má to smysl, třídím. Registrací do aplikace vyjádří účastník svůj kladný postoj ke třídění odpadů a jeho fotografie bude doplněna heslem "Má to smysl, třídím!". Ta bude posléze zveřejněna na webu www.samosebou.cz a na zdi jeho Facebooku. Zde lze nalézt i všechny další informace související s touto iniciativou.

I díky těmto fotografiím se o třídění odpadů a jeho významu dozvědí také další lidé a to je dobře, protože třídění má smysl!

  ZPĚT NA HOME | ZPĚT NA KATEGORII
TOPlist